Genel Bilgi ve İçerikler

BRAWL STARS Hileleri Nelerdir?

BRAWL STARS Hileleri Güvenilir Mi?

810

BRAWL STARS hileleri nelerdir? SUPERCELL tarafından 2017 senesinde beta sürümü çıkartılmış olan oyundur. Yüzbinlerce oyun sever tarafından oldukça beğenilmiştir. 7’den 70’e çok sayıda kişi, boş zamanlarında bu oyunu sıklıkla oynuyor.. Rekabete dayalı bir oyun olan BRAWL STARS, içeriğinde farklı modları barındırıyor. Farklı karakterler arasından istenilen seçimin yapıldığı bu oyunda, çok sayıda aksesuar mevcut.

BRAWL STARS Oyununun Amacı Nedir?

Hikayesi olmayan bir oyundur BRAWL STARS. Oyuncular oyuncular farklı amaçlara bağlı olarak bu oyunu oynamaktadır. Kimi oyuncuların amacı karakterini daha güçlü hale getirmektir. Bu oyuncular, oyun içerisinde ilerleme metoduyla karakterinin daha iyi olmasını hedefler. Her bir karakterin ismi “BRAWLER” olarak bilinir. Hepsinin kendine ait bir özelliği bulunmaktadır. Çoğu oyuncu, kendini bir çizgi film dünyasındaymış gibi hisseder.

BRAWL STARS hileleri nelerdir? Sorusunun cevabına geçmeden önce, oyun hakkında çeşitli bilgiler vermek isteriz. Bu oyun ücretsizdir. Fakat oyun içerisinde daha çok avantaj elde etmek, daha güzel bir görünüme ulaşmak isteyen kişiler oyun içerisinde çeşitli alımlar yapabilmektedir. Genellikle bu alımları yapan kişilerin, standart oyunculara göre oyun içerisinde daha fazla vakit geçirdiğini söyleyebiliriz.

BRAWL STARS Zararlı Bir Oyun Mu?

Her şey dozunda güzeldir. Dozu aşılan her şeyin zararı da olabilir. BRAWL STARS oyununu belirli bir limit dahilinde oynuyorsanız elbette bir zararı olmayacaktır. Ancak okula gidiyorsanız ya da iş yapıyorsanız, okul ve işinizi aksatacak düzeyde bu oyunu oynuyorsanız bu durumda zarar görebilirsiniz. Oyunu gereğinden fazla oynamanız sizi asosyalliğe sürükleyebilir. Ailenizden, arkadaşlarınızdan uzaklaştırabilir. Kişisel gelişiminize engel olabilir.

BRAWL STARS Elmas Nedir?

Günümüzde çok sayıda mobil oyun hem ücretli hem de ücretsiz şekilde oynanabilir. Oyun yapımcıları, oyun masraflarını karşılayabilmek ve kazanç elde edebilmek adına oyunculara oyun içi çeşitli alımlar sunar. BRAWL STARS için de geçerli olan alım şekillerinden bir tanesi elmastır. Oyuncular ELMAS sayesinde oyun içerisinde bazı avantajlara kavuşabilir, çeşitli kıyafetler, ürünler satın alabilir. Elmas satın almak istemeyen kişiler, BRAWL STARS hileleri nelerdir? Şeklinde arayış içerisinde olmaktadır.

BRAWL STARS Hileleri Nelerdir?

Genel olarak BRAWL STARS hileleri, APK şeklindedir. Ya da bazı siteler ücretsiz olarak oyunculara elmas verdiğini söylemektedir. Gerçekten elmas alıp alamayacağınızı merak ediyorsanız, bu tür sitelerin gerçeği söyleyip söylemediğini baştan bir karakter açarak da anlayabilirsiniz. Çünkü elmas yüklemek için sizden BRAWL STARS oyun ID istenecektir. Belki asıl karakterinizin ID ‘sini vermek istemeyebilirsiniz. BRAWL STARS hileleri şu şekildedir:

  • Oyun karakterinizin ID numarasına elmas yüklenen hileler.
  • APK dosyasını çalıştırdığınızda elmas yükleyen hileler.
  • BRAWL STARS oyun şifresi isteyen siteler.

Şeklindedir. Bu tür hilelerden en çok hangisine güveniyorsanız, onu deneyebilirsiniz. Her sitenin güvenilir site olmayacağını kesinlikle unutmayın.

Elmas kazanmak için sadece hile yapmak gerekmez. Oyun içerisinde çeşitli etkinlikler olabilmektedir. Bu etkinlikler sayesinde de elmas kazanılabilir. Fakat bu etkinlikler belirli zaman dilimlerinde olmaktadır.

BRAWL STARS Hileleri Güvenilir Mi?

Ne yazık ki bazı web sitelerinin amacı köyü niyetlidir. Bu siteler, sizin şifrenizi çalmak için, telefonunuza virüs yüklemek için, telefonunuzdaki bilgileri çalmak ya da telefonunuza zararlı yazılım yükleyerek sizi takip etmek için uğraşıyor olabilir. Bu yüzden BRAWL STARS hile APK ‘sı yüklerken son derece dikkat etmeniz gereklidir. Eğer mümkünse her zaman kullandığınız bir telefon yerine, yedek bir telefonunuz varsa onunla deneyebilirsiniz.

BRAWL STARS Hileleri Ne Kadar Elmas Kazandırır?

Bir sitede ücretsiz olarak kazandırılacağı söylenilen elmas miktarları şu şekildedir. 1000 elmas, 2500 elmas, 6000 elmas, 10000 elmas. Android ve IOS platformlar için sitelerin bazıları oyuncu ID numaranızı ister. Bazıları ise size APK indirmeniz gerektiğini söyler. BRAWL STARS hileleri, siteden siteye göre farklılık gösterebilmektedir. Güven açısından ID numarası isteyen siteler, daha güvenilir olarak görünmektedir.

Hile Yapan Oyuncular Ceza Alır Mı?

Elbette alabilirsiniz! Çünkü BRAWL STARS yetkilileri elmasları ücretsiz olarak satmaktadır. Bu elmasların hile yöntemiyle kazanılması oyun ilkelerine aykırıdır. Peki elmas hilesi yaptığınız anlaşılırsa ne olur? Bu durumda hesabınız sınırsız olarak kapatılabilir. Oyun karakteriniz sizin için önemliyse emekleriniz boşa gitmiş olur. Böyle bir riski göze almak istemiyorsanız, hile yapmak yerine oyununuzu normal bir oyuncu gibi oynamaya devam edebilirsiniz.

Şifre İsteyen Sitelere Güvenmeli Miyim?

Karakterinizin şifresini isteyen sitelerden uzak durmanızı öneririz. Genellikle iyi niyetli kişiler sizden şifre istemez. Bu riski göze almamalısınız. Eğer şifreniz, mail şifrelerinizle ve diğer önemli bilgilerinizle aynıysa, art niyetli kişiler farklı bilgilerinizi de çalabilir. Şayet illa denemek istiyorsanız, BRAWL STARS oyun şifresini 123456 gibi basit bir karakter yapabilirsiniz. Ancak bu durumda da unutmayın ki hesabınız çalınabilir.

BRAWL STARS hileleri nelerdir? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Bu hileleri denerken bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza virüs bulaşabilir. Çünkü bazı kişiler kötü niyetlidir. Çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. BRAWL STARS APK aracılığıyla oyunu indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.