Genel Bilgi ve İçerikler

Homm Bitkisel Nedir?

772

Homm bitkisel nedir? Homm bitkisel, son dönemde adını sıkça duyduğumuz bir marka. Sağlıklı temizlik ve kozmetik ürünleri alanında kısa süre içinde adını duyurmuştur. 2009 yılından bu yana en iyi şekilde hizmet vermektedir. Ürünlerin doğrudan pazarlama tekniği ile satan marka, temsilcilerinin de kazanç elde etmesini destekliyor. Ürünlerin sağlık kriteri ile üretiliyor olması satışları da kolaylaştırıyor. Homm bitkisel her geçen gün genişleyen networku sayesinde hem kazanıyor hem de kazandırıyor.

Homm Bitkisel Üyelik Şartları

20’den fazla ülkeye ürünlerin ihracatı  yapılan, 30’un üzerinde firmaya üretim yapan ve 2017 yılından beri kadınları istihdam etmeyi başaran markaya siz de üye olabilirsiniz. İstenen kişi ile istenen çalışma modelini belirleme tamamen size bırakılır. Kariyer ve kazanç belirleme konusunda Homm bitkisel marka olarak gerekeni yapar. Üyelik için kadın, erkek, genç, yaşlı demeden ayrımcılık gütmeyen bir ticaret modeli ile çalışmaktadır.

Homm Bitkisel Nedir?

Online üyelik;

Resmi internet sitesi üzerinden hemen üye olabilirsiniz. Kimlik numarası, isim, soy isim, doğum tarihi bilgilerinin girilmesi zorunludur.  Ayrıca mail adresi ve telefon numarası bilgisi verilmelidir. Ardından parola oluşturup, adres bilgilerinizi de tamamlamanız gerekiyor. Homm bitkisel üyelik şartları arasında temsilci sözleşmesini okuyup onaylamanız var. Bunun dışında oluşturulan etik kurallar sözleşmesini de kabul edip onaylamanız gerekiyor. Sonrasında işlem tamamlanacaktır. Onay gelmesinden sonra temsilci girişini aynı şekilde resmi internet sitesinden yapabilirsiniz.

Homm Bitkisel Ürünleri

Peki, ürünler neler? Sizin de sattıkça kazanacağınız çok sayıda ürünü olan marka, her geçen gün büyüyor. Gıda takviyeleri, renkli kozmetik – makyaj ürünleri, parfümler, temizlik ve hijyen ürünleri gibi çok sayıda kategoride ürünler sunuluyor. Dönemsel olarak yapılan kampanyalar oluşturulan kataloglar üzerinden detaylı bilgilendirme yapılıyor. Fiyat konusunda da net şekilde kataloglar üzerinden bilgi veriliyor. Farklı alanlarda üretimini tamamen sağlıklı üretim üzerinde oluşturmuş olan markanın temsilcisi olarak siz de satış yapabilirsiniz. Homm bitkisel ürünleri ile kazanabilirsiniz.

Sunulan üyelik şartlarını sağlayan herkes üye olabilir. Ardından ürünlerin satışı ile prim üzerinden sizlere ödeme yapılacaktır. Avantajlı bir şekilde siz de hemen üye olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.