Genel Bilgi ve İçerikler

Diş Teli Fiyatları 2021

190

Diş sağlığı genel olarak önemli olması dolayından ötürü kişinin sağlığını büyük oranda tetikler. Bozuk dişler belirli süre sonucunda diş çürümesine sebebiyet verir. Aynı zamanda doğru bakım yapılamaz. Doğru bakım yapılmadığı süre içinde diş plaklarınızda bozulacaktır. Genel olarak diş teli fiyatları 2021 yılında fiyat ortalaması en düşük olan diş teli metal diş telidir. Fiyat ortalaması 2000TL ile 4000TL arasında değişmektedir. Bu diş teli çıkarılmadan kullanıldığı için belirlenen süre zarfında dişlerinizin düzgün görünmesini sağlayacak bir üründür.

Diş Teli Fiyatları 2021

Genel olarak kişinin isteğine bağlı değişkenlik gösteren diş tellerinin fiyatları kişinin çene yapısına göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda da tek çene ve çift çene olmak üzere fiyat değişkenliği sunar. Diş teli fiyatları 2021 yılı itibari ile şeffaf diş tellerinde 6000TL ile 10000TL arasında değişkenlik göstermektedir. Görünüm açısından daha hoş ve kullanışlı bir diş teli kullanmak istiyorsanız; görünmez diş teli tercihi daha doğrudur. Görünmez diş teli fiyatı; 8000TL ile 15.000TL arasında değişkenlik gösterir. Ortalama tek çene için 8000TL fiyat belirlenirken çift çene için durum değişkendir. Aynı şekilde damağınızın yapısına da bağlıdır. Zaten öncesinde diş telinizin doğru yapılması açısından ağız ölçüsü alınmaktadır. Alınan ölçüye uygun olarak kişiye özgü yapılmaktadır.

Sağlıklı Kullanım Sağlayan Diş Teli

Farklı bir görünüm ve kullanım kolaylığı ile kişilerin yaşam seviyesini daha üst düzeye çıkaran diş teli arasında şeffaf plak oldukça ünlüdür. Görünmez diş teli fiyatına göre daha düşük fiyatta sunulan bu ürün 5000TL ile 8000TL arasında değişkenlik göstermektedir. Kullanılması ön görülen diş teli fiyatları 2021 yılı itibariyle değişkenlik göstermektedir. Ayrıca aralıklı dişler için uygun bir seçenektir. Çünkü aralıklı dişler yemek artıklarını diş plağında saklar. Düzenli diş fırçalayan kişiler kendi söylemleriyle bu durumun farkındadır. Aynı şekilde diş yapısının giderek bozulmasını da sağlar. Şeffaf plak diş teli rahat yemek yiyebilme açısından kullanıma uygundur. Çünkü yemek öncesi çıkarılabilir. Ardından dişlerinizi temizleyip geri takabilirsiniz. Böylece ekstra bir diş teli temizliği gerekmez. Çok önemli bir avantajı olmasından dolayı kullanım yönü çok daha fazlalaşmıştır. Diş doktorlarının önerisi de bu yöndedir. Bu nedenle değerlendireceğiniz diş telleri arasında şeffaf plak seçimi en doğru seçenektir.

Detaylı Bilgi: https://www.periodent.net/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.