Genel Bilgi ve İçerikler

Beşiktaş PHİLİPS Teknik Servis Merkezi

101

Elektrikli süpürgeler şüphesiz her evin en önemli eşyalarından birisidir. Üretiminden bu yana her evde bulunan ve üzerindeki ilgi azalmayan bu ürünün bir sürü de modeli bulunmaktadır. Elektrikli süpürge alırken çekim gücünün yüksek olması en çok dikkate alınan özelliklerden birisidir. Bunun yanı sıra fiyat performans oranı, kullanım ömrü vs. gibi birçok özellik de göz önünde bulundurulur.

Beşiktaş PHİLİPS Teknik Servis Merkezi

İdeal süpürgeler için günlerce, haftalarca ve bazen aylarca detaylı bir araştırma yapılır. Bu araştırmaların ardından seçim yapmak zordur. Bu araştırmalar sonucundan hem kaliteli hem de çok astronomik fiyatlarda olmayan Philips markası öne çıkmaktadır.

Özel Philips Servis Beşiktaş : 444 78 56

Fakat her elektronik ürün gibi elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden ötürü çeşitli arızalar verebilmektedir.. Arıza durumlarında da yine hiç düşünmeden ulaşabileceğiniz özel bir teknik servis firması var. Philips Servis merkezi tam da istediğiniz özelliklere sahip bir teknik servis firması.

Alanında rüştünü ispatlamış ekibi, işinde uzmanlaşmış ve oldukça profesyonel teknisyenlerden oluşuyor. Üstelik 444 78 56 numaralı telefondan ulaştığınız taktirde önce adresinize gelip arıza tespiti yapıyor. Eğer adresinizde çözülecek bir arıza ise adresinizde onarımı yapıyor, fakat çok büyük bir arıza ise kendi yerlerine götürüyor, daha sonra ise adresinize onarılmış bir şekilde makinenizi teslim ediyor.

Tamirat işlemi sırasındaki işçiliğine de taktıkları her bir parçaya 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyor. İşinin uzmanı, başarısını kanıtlamış teknik ekibiyle birlikte Pazar günleri hariç haftanın altı günü sizlere hizmet için hazır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.