Genel Bilgi ve İçerikler

Ankara Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

18

Ankara araç kiralama hizmeti almak için hoş geldiniz. Oto kiralama sözleşmesi, ev kiralama sözleşmesi gibi özel şartlara sahip bir sözleşmedir. Sözleşme maddeleri gereğince kiralanan araçlar sözleşme şartlarına uygun şekilde kullanılmalıdır. Aksi halde firmamız aracı geri alma yetkisine sahiptir. Otomobil kiralama sözleşme İşlemleri bu kategoride önemlidir ve hukuki süreçte etkili rol oynar.

Sözleşmede kiralama işlemini gerçekleştiren kişinin adı soyadı, kimlik bilgileri, adres bilgileri, kiralanan araç bilgileri ve sözleşme şartları yer alır. Ayrıca sözleşmede aracın teslim tarihinin yanı sıra kiralama süresi gibi bilgiler de yer alır. Sözleşme şartları ile kasko şartları paraleldir. Yani kasko şartlarının geçerli olması için sözleşme şartlarına uygun şekilde araç kullanımı gerekir.

Ankara Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Ankara araç kiralama hizmeti almak için Besarent.com tercih edilebilmektedir. Kendileri ayrıca Eryaman oto kiralama, Esenboğa araç kiralama gibi konularda faaliyetlerini sürdürmektedir. Uçakla yolculuk yapan kişiler için de kiralama işlemi kolaylık sağlamaktadır. Rent a car hizmeti, oto kiralama işleminde adrese teslim çözüm seçenekler sayesinde daha pratik hale gelmiştir. Özellikle uçakla yolculuk yapan kişiler, uçağın iniş saatinde kiralık aracını çıkışta teslim almaktadır. Dönüşte de yine araç havalimanında teslim edilmektedir. Bu yöntem büyük ilgi gördü ve özellikle turistlerin tercih ettiği seçeneklerden biri haline geldi.

Havaalanı araç kiralama filosunda yer alan bütün araçların bakım, onarım, tamirat, kasko ve resmi giderleri şirket tarafından karşılanmaktadır. Aracı kiralayan kişi ise aracın kiralama ücretinden, trafik cezalarından ve park ücreti gibi masraflarından sorumludur. Ayrıca aracın sözleşme şartlarına uygun kullanılmaması durumunda sorumluluk tamamen aracı kiralayan kişiye aittir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.