Genel Bilgi ve İçerikler

Anime İzle

5

Türkanime izleyicileri, anime tavsiyesi almaya devam ediyor. Pek çok farklı anime önerisi arasında, sizler için 3 Türk anime bulduk ve derledik. Anime izlemek için ise donghuatr.com u tercih edebilirsiniz.

Spirited Away Anime

Özellikle yeni yeni anime film keşfeden izleyicilerin karşısına çıkan yapım oldukça popülerdir. Çok sevilmesinin nedeni barındırdığı dram ögeleri ve üstüne inşa edildiği fikir gösterilebilir. Oldukça eski olan yapım 2001 yılında yapılmıştır. Toplamda 2 saat 5 dakika olan yapım IMDB puanı 8,6 gibi oldukça yüksek bir puandır. Anime filmin konusu ise bir cadının yönettiği ve cadıya karşı gelenlerin hayvana dönüştürüldüğü bir dünyaya giren Chihiro’nun burada yaşadıklarıdır.

DonghuaTR Logo

Grave of the Firelies Anime

Ateş Böceği Mezarlığı olarak ülkemizde de oldukça popüler olan anime oldukça fazla dram ögeleri içermektedir. İzleyiciler tarafından oldukça sevilen yapım 89 dakika uzunluğundadır. Yapım içerisinde savaş ögeleri ve dram fazla olduğundan her yaşa hitap etmemektedir. Yapımın konusu ise 2.Dünya Savaşında Japonya’da hayata kalma savaşı veren iki kardeşi konu olmaktadır.

Your Name Anime

Dramın yanında romantizm ögelerinin de fazlasıyla yer aldığı yapım fantastik bir öyküye sahiptir. Filmde farklı sosyal kesimlere ait olan Mitsuha Miyamizu ve Taki Tachibana’nın vücutlarının değişmesini ve ikilinin bu durumla nasıl baş ettiğini anlatmaktadır. Film 1 sat 52 dakika uzunluktadır ve IMDB puanı 8,4’tür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.