Genel Bilgi ve İçerikler

Yeni Anahtar Kelimeler Keşfedin, Takip Altına Alın, Analiz Edin!

152

Türkiye’nin SEM aracı serpTakip ile sitenizin tüm anahtar kelimeleri takip altında! Serptakip ile siteniz anahtar kelimelerini Google’da otomatik takip altına alabilirsiniz. Bununla birlikte rakiplerinizin de bu kelimelerdeki durumunu öğrenebilirsiniz. SerpTakip’e kelimelerinizi bir kere ekledikten sonra kelimelerinizin sırası her gün otomatik olarak alınıyor ve size raporlanıyor.

Serp takip

Ayrıca ücretsiz sıra bulucu aracı ile isterseniz hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunuzu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz: Hemen sıra bulucu aracını denemek için tıklayın: Sıra Bulucu

Yeni Anahtar Kelimeler Keşfedin!

Serptakip’in gelişmiş anahtar kelime aracı ile en çok aratılan yeni anahtar kelimeleri keşfedebilir, bu kelimeleri çıkartabilir veya anında takip altına alabilirsiniz.

Serptakip’in milyonlarca anahtar kelimeye sahip veritabanında arama yaparak Google’da bir kelimeye ait en çok aratılan diğer anahtar kelimeleri ve soru kalıplarını hızlı ve kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Serp takip

Ayrıca bu anahtar kelimelere ait aranma hacmi, tıklama başına maliyetini ve rekabet değerlerini de görebilir, isteğinize göre filtreleme yaparak bu kelimeleri dışarı aktarabilir veya hızlıca takip altına alabilirsiniz.

Anahtar kelime aracını hemen ücretsiz olarak denemek için tıklayın: Anahtar Kelime Aracı

Siteleri Analiz Edin!

Site Analiz Aracı ile web sitelerini tek tıkla analiz edebilir, google, moz, alexa ve daha bir çok değerini tek raporda görebilirsiniz. Ayrıca site analiz aracı ile analiz edilen sitelerin en çok hangi anahtar kelimelerden hit aldığını görebilir, en yakın rakiplerini inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş site analiz aracımız siteleri tüm kategorilerde analiz ederek size gelişmiş bir rapor sunar. Analiz edilen sitenin tüm arama motorlarında kaç sayfası olduğunu görebilir, moz, alexa gibi dünyaca ünlü web analiz araçlarındaki değerlerini görebilirsiniz. Ayrıca siteleri hem masaüstü hem de mobilde analiz ederek size sitenin tüm hız değerlerini de sunuyoruz.

Site analiz aracı serpTakip tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan bir araçtır 🙂

Hemen sitenizi analiz etmek için tıklayın: Site Analiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.