Genel Bilgi ve İçerikler

Xiaomi Mi 10 Pro Hakkında Bilgiler

134

Xaomi Mİ 10 pro, hali hazırda ülkemiz sınırlarında satışı başlamamış bir telefon olmakla birlikte, renk seçenekleri ve özellikleri göz önüne alındığında, satışı başladığında oldukça fazla tercih edilecek bir telefon olarak kullanıcı karışısına çıkıyor. Xiami, akıllı telefon denildiğinde akla gelen markalardan bir tanesi olmayı başardı. Xiami Mi 10 Pro ‘da 5G desteğine sahip olan son derece gelişmiş bir telefon.

Xiaomi Mi 10 Pro Hakkında Bilgiler

Genel olarak markanın özelliklerini taşımakla birlikte, geliştirilmiş kamera ve pil ömrü ile kullanıcısına profesyonel deneyimleri, belirli bir şıklık çerçevesinde yaşatmayı amaçlayan tasarım, amoled ekranı ve yüksek çözünürlüğe sahip çekim özellikleri ile dikkat çekiyor.

8 ve 12gb RAM seçeneklerini yanı sıra, 256 ve 512gb dahili hafıza seçenekleri bulunan telefon, ekstra hafıza kartı desteği sağlanmasına izin vermiyor. 4 seçenekli arka kamera ve yüksek işlevli ön kamera ile, kullanıcısının stüdyo benzeri çekimler yapmasına imkân sağlıyor.

Xiaomi Mi 10 Pro Fiyatı Ne Kadar?

Bir telefon satın almadan önce özelliği ile birlikte fiyatı oldukça önemli bir unsurdur. Mayıs 2020 tarih itibari ile ülkemizde Xiaomi Mi 10 Pro fiyatı 8000tl bandıdadır. Dolar fiyatlarının azaldığı şu günlerde bu fiyatlarda ilerleyen dönemlerde azalma meydana gelebilir. Eğer gerçekten Xiami markasına sıcak bakıyorsanız telefonu tercih listenize ekleyebilir ya da direkt olarak satın alabilirsiniz.

Xiami Mi 10 Pro, ülkemizde Hepsiburada, N11 gibi farklı kanallar aracılığıyla satışa sunulmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.