Genel Bilgi ve İçerikler

Üsküdar Franke Teknik Servis Merkezi

144

Bulaşık makineleri üretimlerinden bu yana geçen süre içerisinde hemen hemen her evin olmazsa olmaz eşyalarından birisi olmuşlardır. Bozulmaları herkes için bir kâbus gibidir ve kimse bozulmalarını istemez. Bulaşık makineleri gibi pahalı ve uzun süre kullanılması hedeflenen beyaz eşyaları alırken de günlerce hatta haftalarca araştırma yapar karşılaşırız.

Üsküdar Franke Teknik Servis Merkezi

Franke markası da bu anlamda oldukça kaliteli ürünler üreten markaların başında geliyor.. Üretim aşamasında işin başındaki başarılı ve işinde profesyonelleşmiş mühendislerle birlikte en kaliteli parçaları kullanarak sizlere kaliteli ürün üretiyor. Üretmiş olduğu bulaşık makineleri her ne kadar kaliteli olursa olsun sizler kullanımda dikkatsiz, özensiz olursanız arıza vermesi kaçınılmazdır. Arıza durumlarında da çözümü çok da uzakta aramanıza gerek yok.

Franke Servis adındaki özel teknik servis firması bulaşık makinelerinze ait her türlü bakım, onarım ve montaj işlerini hem hızlı hem de güvenli bir şekilde sağlıyor. Uzman ve işinde kendisini kanıtlamış teknik ekibiyle birlikte siz değerli Franke marka bulaşık makinesi kullanıcılarına hizmet veriyor. Ayrıca vermiş olduğu hizmet ve taktığı her parçaya verdiği 1 yıl geçerli garanti sayesinde aklınızda soru işareti kalmamasını sağlıyor.

Pazar günleri hariç haftanın her günü Frank Üsküdar Franke Servis merkezine 444 88 48 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla hem hızlı hem de kaliteli hizmeti çok ekonomik fiyatlara alın. Unutulmamalıdır ki kaliteli hizmet her kesimden insanın hakkıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.