Genel Bilgi ve İçerikler

Uluslar Arası Kargo Taşıma Firması

107

Uluslar arası kargo taşıma firması şeklinde arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Günümüzde çok sayıda kuruluş kargo taşımacılığı şeklinde arayış içerisinde olmaktadır. Bu konuda köklü kuruluşlar arasında yer alan kargo63, müşterilerini en iyi şekilde memnun edebilecek donanıma sahiptir. Hizmetleri arasında yurtdışı taşımacılığı, karayolu, havayolu, parsiyel taşımacılık, intermodal, yurtiçi taşımacılık gibi çok sayıda hizmet yer almaktadır.

Uluslar Arası Kargo Taşıma Firması

Kargo geçmişten günümüze kadar devam eden bir teslim işidir. Gönderici ve alıcı bulunur. Gönderen kişinin kargosu yasak olmayacak şekilde alıcıya ulaştırılır. Bunu yapan kargo firmaları bulunur. Günümüzde birden çok kargo firması bulunur. Bunu kara yolu, demir yolu, hava yolu ve demir yolu ile gerçekleşmesi sağlanır. Şehirlerarası ve ülkeler arası kargolar saydığımız yollar ile müşteriye ulaştırılır.

Geçmişte örneğin Türkiye’de olan birisi Amerika’ya kargo gönderirse bu çok önceden aylarca sürüyordu. Gelişen teknoloji sayesinde bu minimum gün seviyesi olarak sağlanmaya başladı. Özellikle acil uçak kargosu sayesinde günde ulaşım sağlanan kargo sadece bir kaç gün içerisinde ulaşabiliyor. Acil uçak kargo seçeneğinin bulunması firma tercihine göre değişir. Uluslar arası kargo taşıma firması kargo63.com, gönderilerinizi hızlı bir şekilde ulaştıracaktır.

Uluslar Arası Uçak Kargo

Acil kargo günümüzde belirli nedenlerden dolayı yapılır. Özellikle ilaç, değerli eşya, evrak gibi işler bir yerden başka bir yere gönderilirken aciliyet durumu olabiliyor. Bunun için kargoya verilen ürün, genel merkez müdürlüğünde ki havuzda toplanıyor. Acil durumu bulunan kargolar, acil uçak kargo ile birlikte alıcısına ulaştırılmak için yola çıkıyor. Acil uçak kargosu son dönemleri oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Acil uçak kargosunda dökülecek bir içerik ise kabul edilmiyor. Bunun özel bir paket yapılması gerekir. Kabul görülen kargolar, uçağa düzenli bir şekilde dizilir. Alıcı hangi şehir ve hangi ülkede ise, güvenli şekilde ulaşım sağlanır.

Karayolu Taşımacılığı

Genel olarak karayolu taşımacılığı yurtiçinde gerçekleşmektedir. Uluslar arası mesafe daha fazla olduğu için kargoların daha hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi adına uçak kargo tercih ediliyor. Sektördeki faaliyetlerini 2004 yılından bu yana sürdüren kargo63.com, gerek havayolu, gerekse karayolu kargo konularında güvenle tercih edilebilir. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan bu firma, sigortalı olarak taşımacılık hizmetleri sunabilmektedir.

Uçak Kargosunun Sağladığı Avantajlar

Kargo çeşitleri profesyonel olarak yapılan bir hizmettir diyebiliriz. Kargo çeşitleri kargoyu göndereceğiniz ve yere göre değişkendir. Özellikle yurt dışına gönderilen kargonun belirli Kriterlerde olması gerekir. Kargo kabulüne uygun olması gerekir. Uçak kargosunun sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Şehir dışına ve yurt dışına hızlı şekilde ulaşım sağlanır.
  • Kargonuzun firmaya uygun olması durumunda güvenilir hizmet sağlanır.
  • Kargonuz kırılmayacak şekilde düzenli şekilde dizilir.

Büyük firmalar kargo firmaları ile anlaşma yapar. Kargonun istenilen yere zamanında ve güvenli şekilde ulaşmasına dair bir sözleşme imzalar. Bu nedenden dolayı kargo müşteriye hem zamanında hem de güvenli şekilde ulaştırılır.

Rusya kargo (карго) şeklinde arayış içerisinde olan kişiler de uluslar arası kargo taşıma firması olan kargo63.com u güvenle tercih edebilir. En iyi kargo taşıma firmaları arasında bulunan kargo63 ile sizler de iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede profesyonel taşımacılık hizmetlerinden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.