Genel Bilgi ve İçerikler

Teşkilat Eylülün Kaçında? Teşkilat 2. Sezon Ne Zaman? Teşkilat Neden Başlamadı

199

Teşkilat eylülün kaçında? Teşkilat 2. sezon ne zaman? Teşkilat neden başlamadı? Soruları, teşkilat dizisi izleyicileri tarafından son dönemde sıklıkla sorulmaya başlandı. Dizi izleyicileri yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor. Pek çok kişinin izlediği tek dizinin teşkilat olduğunu söylemek mümkün. Her bölümde ayrı bir maceranın olduğu teşkilat dizisinin ilk sezonu toplam 14 bölüm sürmüştü. Dizi 3 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan sezon finaliyle tatile girmişti.

Teşkilat Eylülün Kaçında? Teşkilat 2. Sezon Ne Zaman?

Yeni sezonun Eylül ayında başlanacağı söylenmişti. Ancak teşkilat eylülün kaçında başlayacak? Sorusuna henüz resmi olarak bir cevap gelmedi. Dizi oyuncuları sosyal medyada bazen çeşitli paylaşımlar yapsa da, dizi oyuncularının ağzından da bu konuya dair bir cevap henüz gelmedi. Muhtemelen kısa bir süre sonra resmi kanallar aracılığıyla Teşkilat yeni sezon başlama tarihi yayınlanacaktır.

Teşkilat Neden Başlamadı?

Dizinin başlamamasının en önemli sebeplerinden bir tanesi de Mete Akusta’nın ameliyat olması. Ayrıca Gürkan Uygun ile iki yönetmenin koronavirüse yakalanması da çekimlerin aksamasına neden oldu. Teşkilat dizi hayranları, dizinin başlamasını heyecanla bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.