Genel Bilgi ve İçerikler

Su Kaçağı Bulma

25

Su Kaçağı Bulma İstanbul’un tüm ilçelerinde tesisat firması olarak hizmet verdiğimiz yıllar boyunca, müşterilerimize hizmetimizin tüm yönlerini nasıl iyileştirebileceğimizi sürekli düşünüyoruz. Sonuç olarak, zaman içinde, tüm tesisat alanlarında gelişerek, tecrübelenerek hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarmak için oldukça çalışıyoruz. Bu kapsamda Sayarlar Tesisat ekibi olarak, tam donanımlı ve profesyonel şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

İletişim : 0 552 526 40 49                            0552 010 58 30

Su Kaçağı Tespit Fiyatı

Fiyatlara bakarken dikkatli olun! En önemli şey güvenebileceğiniz bir şirket bulmaktır. Sözlü değil yazılı garanti veren şirketler tercih edilmelidir.

Piyasadaki ucuz ekipmanlarla iş yapmaya çalışan müteahhitlerin aksine, biz ABD ve Alman ekipmanlarını kullanıyoruz, bu da daha düşük kaçak  tespit oranıyla sonuçlanıyor. Böyle teklif verenlerden uzak durun.

 Ev su tesisatında kaçak olup olmadığı nasıl anlaşılmaktadır?

  • Su kaçağı belirtileri hemen görülmez. Bazen kendiliğinden ortaya çıkar, bazen de binanın içinde sürünmeye başladığında bazı sinyaller verir.
  • Su faturanızdaki ani artış su kaçağının habercisi olur.
  • Alt katlara su kaçağı olması durumunda gözle görülür belirtiler vardır. Tadilat ya da onarım sürecinde komşularınızın üzerine su damlaması ya da duvarlara akan su ciddi sorunlara yol açar.
  • Banyodaki seramik karolar ile lavabo arasındaki derzler genellikle beyazdır. Bu rengin zamanla hafif bir sararması oluşur. Ancak sızdıran banyo ve lavabolarda derzler bir anda sararır.

Su Kaçağı Tespiti

Sızıntı tespiti, kestirimci kapatma yöntemine dayanmaz, ileri teknolojiden tam olarak yararlanan ekipman tarafından gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye sahip gelişmiş kamera ekipmanları su kaçaklarını zarar vermeden tespit eder. Su kaçaklarına neden olan birçok faktör vardır. Sıhhi tesisat boruları zamanla aşındığından, kurulumların yanlış uygulanması da sızıntılara neden olur.

Su kaçağı tamiri istiyorsanız, bir yüklenici seçtiğinizden emin olun. Bu süreç uzmanlık ve deneyim gerektiren bir konudur. Kaçak tespitinde endüstri liderlerinden biriyiz. Bu alanda profesyonel hizmetler vermekte ve profesyonel kadromuz ile bu hizmetimize devam etmekteyiz. Kaçak tespit işlemi teknik makineler yardımı ile gerçekleştirilmektedir. İlgili sızıntıları tespit edebilir ve onarım sürecini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Verilen tüm hizmetler garanti kapsamındadır.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Aşağıdaki ipuçlarıyla, evinizde bir sızıntı olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Bu nedenle erken müdahale  sorunu çözmektedir. Ya musluğu açmadığınız halde su sayacı sürekli yükseliyorsa, kullandığınızdan fazlasını ödüyorsanız. Bodrum tavanınız su damlıyorsa, banyonuz tadilat yaptıktan sonra sızdırıyorsa, zemininiz ıslak veya kuruysa ve zeminden sürekli su sızıyorsa, duvarlarınız nemliyse Fayansların arasındaki derzler yeniden boyanmaya başlıyorsa nemliyse evinizde kaçak olma ihtimali yüksektir. Su kaçaklarının erken  tespiti, büyük hale gelmeden çözülmesi için önemlidir.

Tüm muslukları kapatın ve bulaşık makinesinin ve çamaşır makinesinin çalışmadığından emin olun. Ardından,  dönüp dönmediğini görmek için su sayacınıza bakın. Su sayacınız dönüyorsa, hızlı bir sızıntınız olabilir. Sayaç hemen değişmezse 2 saat bekleyin ve tekrar kontrol edin.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Temiz su hattında, yıkama hattında veya ısıtıcı hattında bir sızıntı olur.. Kalorifer borularındaki su basıncı ortalama 2 bar olduğu için uzun süre fark edilmeden gider. Vagonunuzun basınç göstergesi düşmeye devam ediyorsa, ısıtma sisteminizden su sızıyor olabilir. Kızılötesi kameralar, ısıtma borularındaki su sızıntılarını tespit eder. Termal kameralar sadece ısıtma borularındaki değil, sıcak su borularındaki kaçakları da tespiti olur.

Termal görüntüleme kameraları, zemine veya duvarlara giren sıcak boruları görmek için kullanırız. Renk dağılımı kaçak yerinde görüldüğü için kaçak tespitine yönelik test sonuçları kısa sürede alınabilmektedir. Su Kaçağı Bulma Sızıntıyı zarar vermeden bulduktan sonra saf su borusu gibi o bölgede çalışacak kadar geniş açın ve boruyu onarın. Ufak bir çatlak oluşması durumunda kazan içerisine enjekte edilen çatlak tamir maddesi herhangi bir tamir işlemine gerek kalmadan sorunu çözmektedir.

Tesisat Kaçak Tespiti

Borulama için kaçak tespit çalışması talep edebilecek firma kurulmuştur. Her yerde aynı gün hizmet ile çözüm merkezlerimiz güvenilir bulma ve onarımlar gerçekleştirir. Tesisatınıza zarar vermeden başka bir tesisat tamir ustası aramayın. Onarımlar bizim takdirimize bağlı olarak yapılacaktır. Su Kaçağı Bulma Çini ustası bulmaya gerek yok. Kırık fayanslar bizler tarafından onarılmaktadır. Tabii ki aracı veya taşeron kullanmıyoruz ve personelimiz bizimle çalışan sigortalı ve sertifikalı ustabaşılardan oluşuyor. Bir garanti ve memnuniyet sunduğumuzu bilerek içiniz rahat olabilmektedir. Evde su kaçağı tespiti  iş yerinde su kaçağı bulma işine kadar, lütfen bizimle telefonla iletişime geçin.

Tesisatçılık bilinçli müdahale ve özverili çalışma ile yapılması gereken bir meslektir. Bu işin ciddiyetinden habersiz biri tarafından yapılırsa ileride sorun teşkil eder. Su Kaçağı Bulma Bu nedenle birlikte çalışacağınız kişi ve kurumları dikkatli seçmeniz sizin için faydalı olabilmektedir. Teknolojik gelişme ve değişimlere ayak uyduramayan, önemsemeyen bir firma batmaya mahkumdur. İstanbul genelinde garanti kapsamındaki ekipmanlardaki sızıntıları bulmak ve onarmak için en son kurulum tekniklerini kullanıyoruz.

Su Tesisatındaki Kaçağa Kamerayla Bakan Servis

Ancak tüm bunlardan önce, bir sızıntıdan şüpheleniyorsanız ancak sızıntı olup olmadığından emin değilseniz, işte konuyla ilgili bazı ipuçları. sızıntı Birincisi sayaç okumadır. Çoğunuzun bildiğini düşünüyorum ama önce hatırlatmak istiyorum. Yapmanız gereken ilk şey, evinizdeki tüm muslukları ve su kullanan cihazları (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb.) kapatmak ve sayaç okumalarınızı yazmaktır. Su Kaçağı Bulma Güvende olmak için bir saat bekledikten sonra farkı görmek için sayacı tekrar okuyun. Veya elden kurmalı bir saatiniz varsa kollarda hareket olup olmadığına bakın. Tabii bunun büyük sızıntılar için geçerli olduğunu söylemekte fayda var. Bunun nedeni, önemli bir nem kaybı yoksa bu süre içinde okunamamasıdır.

Şimdi bir sızıntınız olduğunu ve bir garajınız veya bahçeniz olduğundan emin olduğunuzu varsayalım. Bu kez kaçak evin içinde mi yoksa dışında mı olduğunu öğrenmek istiyoruz. Bunun nasıl yapılacağına dair size bazı ipuçları vereyim. Bahçeniz varsa biri bahçede diğeri garajda olmak üzere iki farklı vana var ve bu vanaları kapatıyorsunuz. Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Bulma Böylece bahçe ile kovan arasındaki su akışını engeller. Sayacı tekrar okuyun ve bekleyin. Sayacı tekrar okuduysanız ve hala  ilerleme gösteriyorsa, tebrikler, sızıntının evinizin içinden geldiğini belirlediniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Fiyatı Nedir?

Bugün müşteri yorumları, cihazın sunduğu kaçak tespit performansının ne kadar iyi olduğunu kanıtlıyor. Herhangi bir şirket, makine kaçak tespiti için belirli bir miktar belirleyerek zamandan ve paradan tasarruf eder. Kurulum ve onarım sürecinde garanti veren şirketlerle çalışmak yardımcı olur. Su Kaçağı Bulma Ekipmana sahip olmayan işletmeler de ağır ücretlerle karşı karşıya kalır. Sayarlar Tesisat olarak ekipmanlarımız için kaçak tespit hizmet bedeli olarak makul  rakamlar vererek makul kalitede tesisat hizmeti vermekteyiz. Bu da tesisat kaçaklarını kameralarla zarar vermeden takip eden Sayarlar tesisat firmaları listesindeki en başarılı firma sayesinde oldu.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Su kaçaklarını tespit etmenin en çok tercih edilen yolu kamera ile su kaçaklarını tespit etmektir. Kamera kaçak tespiti bir borudan gönderilen kamera ile yapılmaktadır. Kamera kaçağı kısa sürede tespit edecektir. Bir görüntü gönderin ve o alandaki sızıntıları tespit etmek için nokta algılama özelliğini kullanın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.