Genel Bilgi ve İçerikler

Song Kang Kimdir?

150
Güney Kore’nin başarılı oyuncularından Song Kang ülkemizde de oldukça tanınıyor ve seviliyor. Bu sebepten dolayı kendisinin oynadığı tv dizileri ve filmleri de oldukça araştırılıyor.

Song Kang Kısaca Kimdir? Kısaca Kendisinden Bahsedelim!

Song Kang, Güney Koreli bir oyuncu ve modeldir. 23 Nisan 1994’te Suwon kentinde doğmuştur ve şu an 29 yaşındadır. Kendisi eğitimini Konkuk Üniversitesi’nde Sinema Sanatları bölümünde tamamlamıştır.

Kariyerine Nasıl Başladı?

2015 yılında “Hello Spring” adlı kısa dizide başrol oynayarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra “The Liar and His Lover”, “Man in the Kitchen”, “Touch Your Heart”, “Love Alarm”, “Sweet Home” gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca “Beautiful Vampire” adlı filmde ve bazı müzik videolarında da yer almıştır.

Boyu Kilosu Kaç?

Sevgilisi yoktur. 1.86 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. TikTok, Instagram ve YouTube gibi sosyal medya platformlarında da aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır.

Song Kang TV Dizileri

Song Kang, Güney Koreli bir oyuncu ve Love Alarm, Nevertheless, Sweet Home gibi dizilerdeki rolleriyle tanınıyor. Song Kang TV Dizileri:
  • The Liar and His Lover (2017): Song Kang, yetenekli bir besteci olan Kang Han-gyul’un yalanlarını öğrenmeye çalışan genç bir şarkıcı olan Yoon So-rim’in çocukluk arkadaşı Baek Jin-woo’yu oynuyor.
  • Man Who Sets the Table (2017-2018): Song Kang, Guam’da bir kaçış için rezervasyon yapan Lee Roo-ri’nin yollarının kesiştiği kaygısız göçebe Jung Tae-yang’ın üvey kardeşi Kim Woo-joo’yu canlandırıyor.
  • Touch Your Heart (2019): Song Kang, ünlü bir aktris olan Oh Jin-shim’in sekreteri olarak çalıştığı duygusuz bir avukat olan Kwon Jung-rok’un yanında teslimatçı olarak konuk oyuncu olarak rol alıyor.
  • When the Devil Calls Your Name (2019): Song Kang, şöhret ve prestij karşılığında ruhunu şeytana satan ünlü bir söz yazarı olan Ha Rib’in amatör asistanı Lucca rolünde karşımıza çıkıyor.
  • Love Alarm (2019-2021): Song Kang, insanların yakınlarındaki kimin onlara aşık olduğunu gösteren bir uygulama olan Love Alarm’ın etrafında dönen bir romantik dizide, popüler bir lise öğrencisi olan Hwang Sun-oh’u oynuyor.
  • Sweet Home (2021): Song Kang, insanları canavarlara dönüştüren bir virüsün yayıldığı bir dünyada, kendini bir apartman dairesine kapatan intihar eğilimli bir lise öğrencisi olan Cha Hyun-soo’yu oynuyor.
  • Navillera (2021): Song Kang, 70 yaşındaki bir emekli olan Shim Deok-chul ile 23 yaşındaki bir bale dansçısı olan Lee Chae-rok arasındaki dostluğu anlatan bir dramada, hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eden Chae-rok’u oynuyor.
  • Nevertheless (2021): Song Kang, bir sanat okulunda okuyan ve aşka inanmayan iki öğrenci olan Yoo Na-bi ve Park Jae-eon arasındaki ilişkiyi konu alan bir romantik dizide, çapkın ve karizmatik Jae-eon’u oynuyor.
Bu gibi yazıların daha fazlası için www.narcobi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.