Genel Bilgi ve İçerikler

Rowenta Süpürgeler İçin İstanbul’da Hizmetinizdeyiz

15

Neredeyse her vazgeçilmez eşyalardan biri olan elektrik süpürgelerinin küçük bir arızası bile hayatımızı zor bir duruma sokabilir. Her teknolojik üründe olduğu gibi süpürgelerin de bir ömrü vardır. Süpürgelerinizin temizliği makinenin sağlığı açısından çok önemlidir. Düzenli parça değişimi ve bakımla sorun çıkarma olasılığı düşer. Bazen kullanıcı hatası yüzünden çıkan arızalarda da yardımcı oluruz. Kullanım ömrüyle alakalı sıkıntılar da çıkabilir.

Rowenta Servis İstanbul

Rowenta Servis İstanbul adındaki özel teknik servis deneyimli, başarılı, profesyonel teknik elemanlarıyla kaliteli hizmetinden ödün vermeden müşterilerine hizmet sağlıyor. . Pazar günleri hariç haftanın 6 günü Rowenta Servis İstanbul merkezine ulaşabilirsiniz. Süpürgenizin emiş gücünün azalması, motor temizlemesi vb. sorunlarında bir telefonla özel teknik servisten yardım alabilirsiniz.

Arıza kaydı oluşturulduktan sonra önce adresinize geliyor, eğer adresinizde halledilecek bir arıza ise aynı gün adresinizde onarımı gerçekleştiriyor. Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken bir parça var ise parçayı değiştiriyor, üstelik taktıkları parçalara ve işçiliğe 1yıl boyunca garanti veriyor. Çıkacak bir arızada elinden geldiğince makinenizin hayatını kurtarmaya odaklı olan firma, fiyatlarımın uygunluğu ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktan asla taviz vermiyor.

Sizler de Rowenta Servis Küçükçekmece merkezine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kafanızda bir soru işareti ve şüphe bulundurmamak için 444 78 56 veya web sitesi üzerinden kendilerine ulaşabilir, aklınıza takılan her tür soruyu kendilerine sorabilirsiniz. Detaylar, bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.