Genel Bilgi ve İçerikler

Okul Servis Takip Sistemi Nedir?

Öğrenci Servis Takip Sistemi

45

Okul servis takip sistemi nedir? Öğrenci servisleri, günümüzde özel okul ve devlet okullarına yönelik öğrenci taşıma hizmetleri sunmaktadır. Genellikle 1. sınıf öğrencileri, okula yeni başlayacağı, okulunu yeni tanıyacağı için okulu yakın olsa dahi servisle gönderilebilmektedir. Bunun yanı sıra yürüme mesafesinden uzak olunan durumlarda öğrenciler, toplu taşıma araçlarına göre daha rahat ve daha düşük maliyetli olabildiği için öğrenci servislerini tercih eder.

Okul Servis Takip Sistemi Nedir?

Gelelim asıl sorumuza ve cevabına. Okul servis takip sistemi nedir? Genel olarak okul servis takip sistemi, bir uygulama aracılığıyla kullanılır. Uygulamayı servisçiler, öğrenciler, veliler kullanabilir. Veliler, öğrencilerinin servise binip binmediğini, servisin nerede olduğunu uygulama sayesinde takip edebilir. Çokça veli, acaba çocuğum servise bindi mi? Servis şu an nerede? Neden gecikti? Gibi sorular sorabiliyor. Bu uygulama, velilerin oldukça rahat ettiği bir uygulamadır.

Öğrenci Servis Takip Sistemi Faydaları Nelerdir?

Günümüzde öğrenci servis takip sistemi çokça faydayı bir arada sunmaktadır. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde trafik çok olabiliyor. Okul çıkışlarında servis çeşitli sebeplere bağlı olarak gecikebiliyor. Velinin öğrenciyi arayıp da ulaşamama gibi durumlarda panik durumu ortaya çıkabiliyor. Özellikle kış aylarında kar gibi sebeplerden dolayı yavaşlama söz konusu olduğunda uygulama aracılığıyla servis konumu takip edilebiliyor.

Peki okul servis takip sistemi nasıl alınır? Bu konuda en iyi, en güvenilir kuruluşlar arasında servisbildirim.com yer alıyor.

https://servisbildirim.com/ogrenci-servis-arac-takibi-sms-programi/

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.