Genel Bilgi ve İçerikler

Mıknatıs Gücüne Sahip MARVEL Karakteri Hangisi?

736

Mıknatıs gücüne sahip MARVEL karakteri hangisi? Bu soru bulmacalarda, kelimelik oyunlarında, çeşitli uygulamalarda çıkmaktadır. Bu MARVEL karakterinin üstün özellikleri vardır. İçerisinde metal olan şeyleri kontrol edebilme yetkisine sahiptir. Üstelik manyetik alana sahip kalkan yaratabilir. Bununla birlikte uçabilir.

Mıknatıs Gücüne Sahip MARVEL Karakteri Hangisi?

Gelelim asıl sorumuza ve cevabına. Mıktatıs gücüne sahip MARVEL karakteri M harfi ile başlamakta, O harfi ile bitmektedir. 3. harfi G, 4. harfi N’Dir. Tahmin edebildiniz mi? Evet. Cevap MAGNETO. Bu karakter, mıknatıs gücüne sahiptir.

MAGNETO Hakkında Bilgiler

Sizler içi bilgilendirme babında MAGNETO hakkında bazı bilgiler de vermek isteriz. Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılmıştır bu karakter. Magneto, kendisi için manyetizma ustası demektedir. Pietro Maximoff ve Wanda Maximoff olmak üzere iki çocuğu vardır. Magneto o kadar güçlüdür ki, ağırlığı 100 ton olan objeleri dahi kaldırabilir. Üstün şekilde olmasa da, basit şekilde pisişik güçleri de vardır. Mesela az da olsa zeka okuyabilir.

Mıknatıs gücüne sahip MARVEL karakteri hangisi? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.