Genel Bilgi ve İçerikler

Maltepe Oteller

37

Maltepe Oteller bünyesinde siz kıymetli misafirlerimize verdiğimiz hizmetleri uzun yıllardır edindiğimiz ilkelerimiz dahilinde sürdürmeye devam ediyoruz. İstanbul/Maltepe bölgesinde konaklama ihtiyacınız ortaya çıktığı durumda siz değerli misafirlerimizi otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren ilke olarak belirlediğimiz konaklama hizmetimizdeki kalite önceliğini hiçbir zaman geri plana atmadan hizmetimizi vermeye devam ediyoruz.

En uygun fiyatlı konaklama seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunarak otelimizde konaklamakta olduğunuz her dakika memnuniyet seviyenizi en yukarıya taşımak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Konaklama işleminin yanı sıra otelimizin alt katında bulunan, Mahall Cafe & Lounge’da hoşça vakit geçirme, dünya mutfaklarından farklı lezzetleri tatma fırsatını sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Maltepe Hotel bünyesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmet dahilinde konaklama hizmetinin yanı sıra birçok farklı alanda siz değerli konuklarımıza kapılarımızı açmaktayız.

Düğün, Nişan, Kına Etkinlikleri: Hayallerinizin ötesinde, size özel hazırlanmış konseptli düğünler veya nişan davetlerinizle hayallerinizin bulunduğu kapıdan geçmenize vesile oluyoruz. Her biri kendi alanlarında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile birlikte etkinliklerinizi en ince ayrıntısına kadar tasarlayarak titiz bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.

Toplantı ve Davetler: Toplantılarınız ve davetleriniz için son teknoloji destekli uygun alanlar sunan otelimizin her iki toplantı salonunda, led projektör, ses sistemi, fuaye alanı ve son teknoloji ile uyumlu ekipmanlar yer almaktadır. Maltepe hotel olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte etkinliklerinizin her sürecine destek olmaktayız.

Otelimizde konaklayabilmeniz açısından farklı özellikleri içlerinde barındıran Deluxe oda, Superior oda, Double oda, Twin oda seçeneklerimiz ile siz değerli konuklarımızın taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışmaktayız. Sizler için gerekli özellikler dahilinde odanızın türünü seçebilir ve otelimizin sizlere sunduğu her türlü kalite odaklı hizmetten faydalanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.