Genel Bilgi ve İçerikler

Laptop Tamir Servisi izmir

99

Laptop tamir servisi izmir konusunda arayış içerisinde misiniz? Laptop tamir işlemi çok kapsamlı bir konudur ve kendi bünyesinde pek çok farklı hizmeti barındırır. Örneğin; fan temizliği, ekran ve klavye temizliği, CPU (İşlemci) termal macunu değişimi ve ram temizliği gibi çeşitli hizmetleri içerir.

Laptop Tamir Servisi izmir

İzmir laptop servisi sayesinde laptopunuzun ekran ya da klavye değişiminin 15-20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değiştirilmesi mümkündür. Ayrıca şarj girişi tamiri, format ya da fan bakımlarının da 2-2,5 saat içerisinde tamamlanması mümkündür. Menteşe, kasa tamirleri yaklaşık 1 ila 2 iş günü kadar bir sürede tamamlanır. Ek olarak ekran kartı, anakart ve chipset tamirleri ise 1 ya da 3 iş gününe kadar İzmir laptop servisi tarafından tamamlanıp cihazınız teslim edilir.

Çeşitli Laptop Arızaları

Laptop anakart arızası genellikle ısınma, darbe, sıvı teması gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır. Ekran kartı arızalarının en kolay göstergesi ekranda tuhaf renk oluşumlardır. Bu renkler yatay ya da dikey formda olabilir. Kimi zaman ekrandaki görüntü de gidebilir. Laptopunuzda bu gibi durumlar oluştuğu zaman ekran kartı ile ilgili bir sorun var demektir.

Arızanın büyüklüğüne bağlı olarak laptopu açıp kapatmak denenebilir fakat ekran kartında ciddi bir sorun var ise bu yöntem işe yaramayacaktır. Bu gibi sorunlar çoğu zaman ram, işletim sistemi ya da anakart kaynaklı da olabilir. Dolayısıyla bu gibi sorunlarda hasar büyük olabileceğinden laptopunuzun uzman bir ekip tarafından tamir edilmesi gerekir. Laptopunuzun tamiri için İzmir laptop servisini deneyebilirsiniz!

Bu arızaların çözümleri için Asus servis izmir, Acer servis izmir, Dell servis izmir hizmetleri sunan yerindebilgisayar.com ‘a ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.