Genel Bilgi ve İçerikler

Kairos Açılacak Mı? Kairos Neden Kapandı?

1.190

Kairos açılacak mı? Kairos neden kapandı? Kairos paraları verecek mi? Gibi sorular günümüzde çokça sorulmaktadır. Bilindiği üzer kairos, başlangıçta ödeme yapılarak her ay ödeme alınan bir sistemdi. Kairos planet, kendi zincirinde bulunan kişilere her ay belirli ödemeler yapıyordu. Ve toplamda alınan tutar, başlangıçta ödenen tutardan fazla olduğu için bu sistem çoğu kişiye cazip geliyordu. Bu tarz sistemler ise ponzi sistemi ya da saadet zinciri şeklinde adlandırılıyordu.

Kairos Açılacak Mı? Kairos Neden Kapandı

Bu soru, Kairos planet tarafından zarara uğrayan ya da zamanında kazanca ulaşmış olan kişiler tarafından günümüzde hala sorulmaktadır. O dönem sistemde tıkanıklık meydana geldiği için kuruluş önce ödemeleri aksatmış, daha sonra ise üyelerine hiç ödeme yapmamaya başlamıştır. Özellikle 2016-2017 yıllarında sikayetvar.com/kairos-planet bağlantısı aracılığıyla da görebileceğiniz üzere sisteme yönelik şikayetlerin sayısı son derece artmıştır. Ve sonunda Kairos kapanarak binlerce kişi zarara uğratılmıştır.

Ödeme kanıtlı güneş enerjisinden para kazanmak sayfamızı isterseniz ziyaret edebilirsiniz => https://www.kisiselbilgi.com/gunes-enerjisinden-para-kazanmak-odeme-kanitli-2022/

Kairos Planet Neden Kapandı?

Kairos Planet başlangıçta çok sayıda kişiye ciddi meblalar kazandı. Çoğu kişi bu sistem aracılığıyla ev, araba satın aldı. Bu kişilerin ne kadar çok alt üyesi olursa o kadar da çok kazanıyorlardı. Kısacası en fazla kazanan kişiler alt üyesi olan kişilerdi. Kazancını çeken kişiler sistemin kapanabileceğini hiç düşünmüyordu. Peki ancak kairos neden kapandı? Kairos kapandı çünkü belirli bir süreç sonrasında şirketin hesabından çıkan para giren paradan çok daha fazla olmaya başladı. Bu da sistemin tıkanmasına, kapanmasına sebep oldu

Kairos Açılacak Mı? Kairos Neden Kapandı?

Kairos Ödeme Yapacak Mı?

Bu sistemin artık ödeme yapacağını düşünmüyoruz. Çünkü üzerinden bir hayli zaman geçti. Hatta çoğu kişi tarafından sistemin unutulduğunu dahi söyleyebiliriz. Bu tarz sistemler genel olarak çoğu kişi tarafından bilindiğinde, bir süre sonra kapanmaktadır. Çünkü saadet zinciri otomatik olarak tıkanmaktadır. Sistemi başlangıçta kapatmamalarındaki ana sebeplerden bir tanesi de üye olan kişilerin güvenini kazanmaktır. Ana amaç güven kazanmak, ödeme yapıldığını ispatlamak, ve daha fazla kişinin üye olmasını sağlamaktır.

Sonuç olarak Kairos planet gibi sistemler belirli bir aşama sonrasında tıkanmaktadır. Bu tarz sistemlere yüklü miktarda yatırım yapmamanızı tavsiye ederiz. İlla ki ödeme yapmak istiyorsanız eğer az miktarda, deneme amacıyla ödeme yapabilirsiniz. Kaybettiğinizde üzüntü yaşayacağız, geleceğinizi etkileyecek olan rakamlar ile yatırım yapmak son derece olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Kairos planet sistemine ne yazık ki yüzlerce kişi çok fazla kazanacağını düşünerek büyük yatırımlar ile üye olmuştu. Ancak sonuç bilindiği üzere hüsran oldu…

Kairos Planet Üyelik Paketleri ise şu şekildeydi;

Kairos planet üyelik paketleri

Kairos 2020 – 2021 De Açılır Mı

Kairos 2020 ya da 2021 ‘de açılacağını asla düşünmüyoruz. Çünkü sisteme 80 binden fazla kişi üye olmuştu. O dönem bu kadar çok kişinin ödemesini yapamayarak kapanan sistem, aktif olarak faaliyetlerine devam edemediği için aniden açılarak muhtemelen ödeme yapamayacaktır. Ancak kişiler, vicdanı olan kişiler ise ve bir şekilde yapmış oldukları hatayı anlayarak farklı sektörlerden gelir elde etmiş ve bu gelirin bir kısmını dağıtmayı düşünüyorsa bunu basın toplantısı ile duyurabilir.

Kairos Nasıl Çalışıyordu? Kairos Nasıl Ödeme Topluyordu

Genellikle facebook grupları, whatsapp gibi platformlar aracılığıyla sisteme üye toplanıyordu. DDört ayrı paket bulunuyordu. 125 yolr ödenerek standart paket ile yılda 312 dolar kazanılabiliyordu. 2.777 dolar ile platin paket alan kişi ayda 578 dolar, yıllık ise 6 bin 942 dolar kazanabiliyordu. Üyeler ayrıca sisteme kazandırdıkları üye başına komisyon elde ediyordu. Bu komisyon ortalama olarak %15 dolayında idi.

Kairos Kapanışı Hakkında Ek Bilgi

Kairos kapandıktan sonra çok sayıda üye ödemesini alamadığı, parası yandığı için şikayetçi olmuştu. Türkiye’deki liderleri Dursun C. ve Barış Ö. bilir kişi tarafından incelenmişti. Kairos açılacak mı? Kairos neden kapandı? Ve buna yönelik sorulara cevap niteliğinde yazımızı oluşturduk. Umarız bu yazımızdan memnun kalmışsınızdır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.