Genel Bilgi ve İçerikler

İstanbul Ofis Taşıma Nakliyat Çözümleri

23

İstanbul ofis taşıma nakliyat çözümlerinden yararlanmak için hoş geldiniz. Ofis adres değiştirme işlemlerinde uzman çözüm seçenekleri önemlidir. İşin ehli ofis taşıma nakliye şirket elemanlarıyla ofisinizin adresini güvenli bir şekilde değiştiren şirketimiz, işinde ehil olan elemanlarla yoluna devam etmektedir. Pratik ve etkili taşıma yöntemleriyle ofise özel eşyalar özel paketlenir ve yine özel yöntemlerle yerine teslim edilir. Firmamız yerinde yaptığı inceleme işlemi ile eşyanıza özel taşıma programı oluşturur ve ofis iş programına engel olmadan kısa sürede adres değişikliği gerçekleştirir.

İstanbul Ofis Taşıma Nakliyat Çözümleri

İstanbul’da ofis taşıma nakliyat konularında ofistasima.com web sitesine giriş yapabilirsiniz. Ofislerde kullanılan bilgisayarlar, fotokopi makineleri, LCD tv ve benzeri cihazlar çok hassastır. Özellikle ekranlı cihazlarda taşıma işlemi özel paketlemeye ihtiyaç duyar. Ekran kısmını korumak için özel straforlu paketleme işlemi yapılır. Köpüklü kutularla ve balonlu özelliklere sahip poşetlerle özel cihazlar itina ile paketlenir.

Ofis Taşıma Ekspertiz

Taşınacak eşyaların güvenli bir şekilde yerine ulaşması için öncelikle taşıma programının oluşturulması gerekir. Ofis taşıma nakliye işlemi için eşyaların genel yapısı incelenir ve eşyanın yapısına uygun şekilde taşıma programı oluşturulur. Kırılabilir eşyalar, elektronik eşyalar, vazolar, fotokopi makineleri ve bilgisayarlar özel paketleme ekibimiz tarafından paketlenir. Malzeme ve eleman sayısı ekspertizlerimiz tarafından belirlenir. Sigortalama işlemi, eşyaların özel yöntemlerle yük aracına yüklenmesi, asansörlü araç ile kapalı aracın yeri yine ekspertizlerimizin yaptığı inceleme sonunda belirlenir. Ofis taşıma hizmetlerinden yararlanmak için ziyaret edebilirsiniz.

https://www.ofistasima.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.