Genel Bilgi ve İçerikler

İstanbul Çocuk Etkinlikleri ve Çocuk Festivali

37

İstanbul çocuk etkinlikleri ve çocuk festivali için hoş geldiniz. Ruhsal gelişim son derece karmaşık bir süreç içerir. Öncelikle hareketi gelişimi işitme, görme, hissetme ve konuşmayı öğrenme gibi duyusal algılar ile bağlantılıdır. Yatkınlık, olgunlaşma ve deneyim etkileşme yolu ile, çocuğunuz giderek daha karmaşık bir şekilde düşünmeyi öğrenir, her ne kadar kendi çocuksu bir şekilde olsa da. Çünkü bir çocuğun yetişkin olduğunu düşünmesi için daha kat etmesi gereken önünde uzun bir yol vardır.

Çocuklar meydan okuma ile nasıl başa çıkar?

İstemek ve yapamamak, başarısızlık ve hayal kırıklığı çocuklarda güçlü meydan okuma tepkilerine neden olabilir. Çocuğunuzun bir meydan okuma evresinden geçmesine, sizin buna bu şekilde izin vermeniz ile mümkün olacaktır. Onun yanında olun. Gelişim sürecini destekleyecek davranışlarda bulunun. Örneğin etkinliklere, İstanbul çocuk festivaline götürebilirsiniz.

İstanbul Çocuk Etkinlikleri ve Çocuk Festivali

İstanbul çocuk festivali ve İstanbul çocuk etkinlikleri için Junior Fest tercih edilebilir. Etkinlik, Bakırköy’de Ataköy Marina içerisinde gerçekleşecektir. İstanbul çocuk festivali etkinlik tarihleri 16-17-18 Haziran 2023 ‘tür. Etkinliğe aileler, çocuklarıyla birlikte katılabilir. Pek çok sürpriz, havacılık etkinlikleri, denizcilik etkinlikleri, eğitim alanları bu etkinlikte sizleri bekliyor.

İstanbul Çocuk Etkinliklerinin Faydaları Nelerdir?

İstanbul çocuk etkinlikleri ve çocuk festivali çok sayıda faydayı bir arada sunmakta. Çocukken yaşanılan güzel olaylar, ömür boyu hatırlanabilmektedir. Hepimiz böyle değil miyiz. Küçük yaşlarda yaşadığımız güzel şeyler hala hafızamızda. Bu açıdan çocuğunuzla hem güzel, hem de özel bir etkinlik yaşayabilirsiniz. Junior fest kuruluş kuruluşunu tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.