Genel Bilgi ve İçerikler

İnstagram Karşılıklı Engel Kaldırma Sorunu Nasıl Giderilir?

176

İnstagram karşılıklı engel kaldırma sorunu nasıl giderilir? En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan instagram uygulamasında bazı kişiler birbirlerine kızarak engelleyebilmekte, daha sonradan ise pişman olabilmektedir.

İnstagram Karşılıklı Engel Kaldırma Sorunu Nasıl Giderilir?

Bu sorunun çözümü için https://www.andronova.net/m/instagram/instagram-karsilikli-engel-kaldirma-kalkmiyor-cozumu-h2672.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorunu çözdükten sonra instagram hesabınızı daha da büyütmek ister misiniz? Instagram da nasıl öne çıkarsınız? Instagram algoritması nedir? Nasıl çalışır konularından kısaca söz edelim.

Instagram Algoritması Nasıl Çalışır

Gönderilerinizi öne çıkarmaya yarayan yapay bir zeka kısaca bu şekilde özetleyebiliriz. Sayfaya yüklenecek görseller öncellikle kendinize ait olması ve net bir çekim yapmış olmanız lazım. Bunları yaptınız ve yayınladınız süreç şu şekilde işliyor;

  1. 1 saat gönderi için kritik bir bu süre de öncellikle kaydetme almanız lazım. Bu instagram için önemli çünkü; kaydeden kişi onlara dönüp bakacak ve bu ne demek oluyor instagram da daha fazla vakit geçireceği anlamına geliyor.
  2. Arkadaşlarına yollama(paylaşma) hem daha fazla kişiye ulaşmış olacak ,hem de insanlar onun üzerinden instagram da muhabbet ederek zaman geçirmiş olacak.
  3. Yorum; insanlar sizin gönderinize yorum yaparlar ve oradan konu konuyu açarak ilerler ise, instagram bunu dikkatte alacaktır. Çünkü insalar uygulama üzerinde daha aktif şekilde zaman harcamış olacaklar.
  4. Son ve artık en önemsiz durumda kalan beğeni bu tüm aşamaları tamalar iseniz büyük ihtimal zaten insanlar gönderilirinize beğeni atmış olacaklardır.

Bu 4 aşamayı yapar iseniz gönderilerinizi instagram algoritması algılamış olacaktır ve sizde başarılı şekilde büyümeye başlayacaksınız.

Andronova.net internet sitesini takip ederek çok sayıda güncel içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitedeki faydalı yazılardan bir tanesi https://www.andronova.net/m/diger-haberler/sinyal-yok-hatasi-ne-demek-sinyal-yok-cozumu-h2609.html şeklindedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.