Genel Bilgi ve İçerikler

Canlı Damar Tv İzle

434

Canlı damar tv izle konusunda arayış içerisinde iseniz şayet hoş geldiniz. Damar tv, ülkemizde en çok izlenen arabesk müzik kanalları içerisinde bulunmaktadır. Bu kanalı çoğu kanaldan farklı yapan özellik ise izleyicilerin alt kısımda kendi numaralarını ad ve soyadlarını yayınlayabilmeleridir. Bu özelliğe son derece uygun bir fiyat karşılığında ulaşılabilir. Ad , yaş, il ve numara yazarak sizler de canlı yayında mesajınızı alt kısımda görüntüleyebilirsiniz.

Damar tv izle

Canlı Damar Tv İzle

Damar tv kanalında canlı olarak çok sayıda sanatçı dinlenebilmektedir. Hakan Taşıyan, Kibariye, Azer Bülbül gibi çok sayıda sanatçı dinlenebilir… Ayrıca yeni kişiler tanımak isteyen kişiler de kanalda canlı olarak alt kısımda bulunan iletişim bilgilerinden ilgili kişilere ulaşabiliyor. Canlı arabesk dinlemek isteyen kişilerin sıkça ziyaret ettiği damar tv, online olarak da izlenebilmektedir. Peki nasıl? Bunun için tvsms.club/damar-tv/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Canlı Tv Sms Kulübü

Canlı tv sms kulübü farklı kişilerin birbirleri ile tanışabildiği bir platformdur. Servis ücreti Temmuz 2020 itibari ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için ise 9,5tl ‘dir. Türkiye’nin en büyük mesaj kulüpleri içerisinde bulunan bu siteye sizler de giriş yapabilirsiniz. Tüm ayrıntılar, nasıl sms gönderebileceğinize yönelik açıklamalar tvsms.club/damar-tv sayfasında bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.