Genel Bilgi ve İçerikler

Cafe Adisyon Sistemi Cafe Yazılımı

191

Cafe adisyon sistemi cafe yazılımı konularında arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Teknoloji ile kol kola gezdiğimiz şu günlerde, eski usul cafe adisyon sisteminin yerini cafe yazılım sistemleri almış bulunuyor. Bu sistem sayesinde hem işletmecinin hem de müşterinin işi kolaylaşmış oluyor. Peki, iyi bir cafe yazılımı sistemi hangi özelliklere sahip olmalı?

  • Masaya servis yapan restoranlar söz konusu ise masa yönetimi,
  • Görsel masa planlama, masa değiştirme ve masa birleştirme işlemleri,
  • Bir garsonun açtığı masaya başka bir garsonun erişiminin sağlanabilmesi veya kısıtlanabilmesi,
  • Açık ve kapalı adisyonların toplanabilmesi ve takip edilebilmesi önemli şartlar.

Şayet paket servis yapan bir cafe veya restorandan söz ediyorsak;

  • Bir müşteriye birden çok telefon numarası atanabilmesi,
  • Bir numaraya birden fazla müşteri atanabilmesi,
  • Kurye takibi ile siparişlerin hızlı bir şekilde kuryeye atanabilmesi,
  • Müşterinin sipariş durumunu görüntüleyebilmesi ve paket teslim sürelerinin analiz edilebilmesi

Gibi hususlar önem taşıyor. Biz ise bir sipariş sistemi adisyon programı olan Restomenum’dan bahsedeceğiz.

Cafe Adisyon Sistemi

Cafe adisyon sistemi restomenum.com ile temin edilebilir.  Restomenum müşterilerine kolay ve kullanışlı bir hizmet sunuyor. Kurulum gerektirmiyor. Ücretsiz güncelleme hizmeti sunuyor. Taahhüt ve bakım ücreti gerektirmiyor. Üstelik bütün cihaz ve yazıcıları destekliyor. Bu cafe yazılım sistemi sayesinde ürün, çalışan raporları ve satış grafiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Sadece yetkisi olan kişiler sipariş iptalinde bulunabileceği için hesap açıkları ile karşılaşmayacaksınız. Gider yönetimi sayesinde çalışanların aylık maaşlarını ve işletmenizin tüm giderlerini tanımlayabileceksiniz. Cafe yazılımı, cafe adisyon sistemi için dilediğiniz her zaman restomenum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cafe Adisyon Sistemi Cafe Yazılımı

Günümüzde çok sayıda kuruluş aracılığıyla cafe adisyon sistemi cafe yazılımı satın alabilmek mümkündür. Restomenum.com ‘u farklı kılan çok sayıda özellik bulunmaktadır. Öncelikle fiyatların, sunulan özelliklere göre son derece uygun olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Sistemin çok yönlü faydası bulunmaktadır. Sistemi 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilmeniz mümkündür.

Cafe yazılımının raporlama özelliği bulunuyor. Hesap açıklarına da elveda diyebilirsiniz. Sistem karışık değil, aksine kullanımı son derece kolaydır. Daha çok sayıda özelliğe restomenum.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.