Genel Bilgi ve İçerikler

Adrese Hurdacı Çağırmak

109

Hurdacılık artık sokak gezmeleri ile değil günümüzde adrese özel çağrı ile yapılmaktadır. Hem evsel hurdalar hem de sanayi ve ticari hurdalar için arayarak adrese hurdacı çağırmak mümkündür. Bir çok geri dönüşüm firması artık bu tür hizmeti geçmiştir. Satmak istediğiniz hurda için firma ile telefonda görüşüp detayları öğrenebilir ve anlaşmanız halinde yerinizde hizmet alabilirsiniz.

Bir çok maden hurdası değerli olup atılacak veya bekletilecek malzeme değildir. Doğaya zarar vermemesi için geri dönüşüme alınması gereken bir çok maden türü vardır. Ayrıca hurdaları doğru yerlere vermek sizlere ekonomik yönden de katkı sağlayacaktır.

Hurda Numarasını Nereden Bulurum?

Bulunduğunuz bölge büyükşehir sınırları içerisindeyse emin olun ki çevrenizde yada bölgenize hizmet verecek onlarca hurdacı telefonu bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet üzerinden ilçe veya semt adını yazarak yanına hurdacı eklemeniz olacaktır. Şayet bulunduğunuz semtte veya ilçe hurda deposu olmasa dahi bir çok firma bölgenize gün içinde gelecektir.

Geri dönüşüm işlerinde, hurda alım satım işlerinde mağduriyetlerde sıkça yaşanabilmektedir. Eğer ciddi kiloda hurdanız varsa veya değeri yüksek hurda türlerine sahipseniz güvenilir yerlerle çalışmanız doğru olacaktır. Doğru tartma işlemi, ödemenin yerinde nakit yapılması ve hurda ayrışmada dürüst çalışan firmaları bulmanız gerekecektir.

Hurda Sökümü Yapılır mı?

Hurda firmaları ve şirketleri her zaman hazır malzeme alımı yapmazlar. Bir çok firma hurda ayrıştırma ve söküm hizmetini de vermektedir. Genelde dükkan, mağaza boşaltma ve yıkımlarında yada kentsel dönüşüm alanlarında bina yıkımları öncesinde söküm gerekmektedir.

Fabrika kurulumu, fabrika taşıma ve söküm zamanlarında da hurda sökümü yapmak gerekecektir. Bu tür iş alımları genelde hurdacı firma ile hurda sahibi arasında para alışverişi olmadan sağlanır. Söküm sırasında ve sonrasında çıkacak hurda karşılığında bu hizmet verilmekte olup istisna olarak belirli bir ücret karşılığında da sağlanabilir.

Güncel Hurda Fiyatları Nedir?

Bakır hurdası, sarı hurda, kablo hurdası genelde birim kilo fiyatları yüksek madenlerdir. Plastik, Kağıt ve Demir ise doğada çok bulunması nedeni ile kilogram fiyatları diğer ürünlere göre düşüktür. Hurda fiyatları firmaların web sitelerinde genelde güncel olarak bulunmaktadır. Kısa vaktinizi ayırarak tüm çeşitlerin fiyatlarını görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.