Genel Bilgi ve İçerikler

Panel Çit Sistemleri

170

Panel çit sistemleri, tel çit sistemleri, çim çit sistemleri mi arıyorsunuz? Gençler Tel Çit Sistemleri tel ve çit sistemleri üzerine üretim yapan bir firmadır. Müşterilerine uygun fiyatlara tel ve çit ürünleri sunmaktadır. Bu ürünlerin bazıları şu şekildedir;

Panel Çit Sistemleri

Panel çit, alternatif çitlere göre daha uygun maliyetli, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat sırasında yapılan bükümlerle darbelere karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montajı kolay ve hızlı olmakla birlikte, özel bir bakım gerektirmeyen panel çit sistemleri, kolaylıkla sökülebilmektedir ve farklı yerlerde uygulanabilmektedir. Standart yeşil rengiyle doğaya uyumlu olan panel tel çitler aynı zamanda estetik bir görünümü vardır.

Çim Çit Sistemleri

Çim çit kullanımları, özellikle peyzaj ve dekorasyon alanlarında trendlerin değişmesi ile birlikte oldukça yüksek seviyelere ulaşmıştır. Başta özel yapılar olmak üzere; bina çevrelerinde, okul ve site çevrelerinde, spor alanlarında; çit kullanımını gerektiren her türlü alanda çim çit görmek mümkündür.

Tel Çit Sistemleri

Günümüzde tel çitler bahçe çitleri konusunda devrim yaratmıştır. Bunun pek çok nedeni bulunmaktadır. Öncelikle bahçe duvarları yapmasına örnek verebiliriz. Zahmetli, ağır, gün ışığını kesen bahçe duvarlarını kimse tercih etmemektedir. Ayrıca tahta çitler daha az zahmetli olmasına rağmen yine de tel örgü veya tel çit kadar avantajlı değildir. Tel çitler genellikle 2,5 cm aralıklarla PVC ve galvanizli kaplı bir çubukla birbirlerinin aralarına kaynatılmış 1 ile 3 metre ebatlarında olmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.