Genel Bilgi ve İçerikler

Otoparklara Uygun Plaka Tanıma Sistemi

304

Otoparklara uygun plaka tanıma sistemi son derece işlevsel teknolojik ürünler arasında yer almaktadır. İsteğe bağlı olarak araçların otoparka giriş ve çıkışı esnasında bu ürünler kullanılabilir. Sistem yazılımının arayüzü de son derece anlaşılabilir bir şekildedir. Düz giriş, otomatik sensör ile çıkış. Düz giriş, düz çıkış gibi araç çıkış ve giriş yerlerine plaka tanıma kamerası konumlandırılabilir. Sistemlere yönelik tercih edilebilecek en iyi firmalar arasında yer alan firma, bu alanda son derece tecrübelidir.

Otoparklara Uygun Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemi pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilir. Bu sistemler uzun ömürlüdür. İstenilen alanlarda araçların giriş ve çıkışlarını kontrol amaçlı kullanılabileceği gibi ayrıca otoparklarda ücret tahsilatı için de kullanılabilmektedir. Günümüzde plaka tanıma sistemi denildiğinde tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi Cozumarge.com.tr olarak bilinmektedir. Bu şirket bir hayli disiplinli ve müşterilerinin memnuniyetini en iyi şekilde önemsemektedir.

Otoparklar için plaka tanıma sistemi

Özellikle koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bugünlerde dokun, bilet al sistemi ile çalışan otoparklar bu sisteme geçiş yapmak isteyebilmektedir. Çünkü herkesin dokunduğu bir alana dokunmak, otoparka giriş yapan araç sahipleri tarafından cazip gelmeyebilir. Fakat kameralı plaka okuma sistemi aracılığıyla aracın otoparka girişi esnasında plakası okunur. Bariyer kaldırılır. Ve aracın çıkışı esnasında ücret hesaplaması ve tahsili yapılarak bariyer açılır. Bu konu ile ilgili kapsamlı bilgi Çözüm Arge internet sitesinde yani cozumarge.com.tr adresinde bulunmaktadır.

Plaka Tanıma Sistemi Nerede Kullanılır?

Bu sistemler muayene istasyonları, araç kantarları, kamu binaları, askeri bölgeler, siteler, otoparklar gibi pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilir. Genel olarak en çok siteler için plaka tanıma sistemleri, ücretli otoparklar için plaka tanıma sistemleri, otoyol plaka tanıma sistemleri konularında arayış içerisinde olunmaktadır. Firmaların ve şahısların bu isteklerini karşılayabilecek donanıma sahip en güvenilir firmalardan bir tanesi cozumarge.com.tr olarak bilinmektedir.

Ücretli Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemleri

Ücretli otoparklar için plaka tanıma sistemleri son derece işlevseldir. Otoparkın giriş ve çıkışına bu sistem yerleştirilir. Sizin belirleyeceğiniz tarife üzerinden parasal hesap yapılabilmektedir. Ücretli otopark plaka tanıma sistemlerinin fiyatları ile birlikte sistemlere yönelik daha kapsamlı bilgiler için Çözüm Arge firması ile iletişime geçebilirsiniz. Kendilerine ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri cozumarge.com.tr adresinde bulunmaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.