Genel Bilgi ve İçerikler

İnternetsiz Oynanan En İyi Mobil Oyunlar

556

İnternetsiz oynanan en iyi mobil oyunlardan bazılarını sizler için bir araya getirdik. Günümüzde hemen hemen herkesin telefonlarında en az 1 tane mobil oyun olduğunu söyleyebiliriz. Kimi oyunlar tek kişilik olsa sahi internet bağlantısı gerektiriyor ve bu durum birçoğumuz için sinir bozucu olabiliyor. İnternetsiz kaldığımız zamanlarda, genel olarak telefonlarımızdan oyun oynayarak vakit geçiririz ve internetsiz oyunları zar zor buluruz. Daima gelişim içerisinde olan mobil oyun dünyasıyla beraber artık internetsiz oyun oynamak eskisinden daha da mümkün.

İnternetsiz Oynanan En İyi Mobil Oyunlar

İnternet olmadan mobil oyun oynanır mı? Bu mümkün mü? Elbette mümkün… Sizler de internetsiz kaldıysanız ya da mobil ağınızdan yemek istemiyorsanız, bununla beraber istediğiniz oyunla internet harcamadan keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız, sizleri en iyi, internet gerektirmeyen mobil oyun listemize göz atmaya davet ediyoruz.

İnternetsiz Oynanan En İyi Mobil Oyunlar

İçindekiler:

  • Monument Valley 2
  • Eternium
  • Sonic Dash
  • Plague Inc.
  • Shadow Fight 3
  • Smash Hit
  • Alto’s Odyssey

 

Monument Valley 2

Yapımcı: ustwo games

Boyut: 252 MB

Puan: 4,8/5

Oyun eleştirenleri tarafından övgüler toplayan ve aynı zamanda ödüllü olan oyun Monument Valley 2, Journey benzeri görselleri ve oluşturduğu aurasıyla birlikte oldukça başarılı bir indie türü oyun olduğunu söyleyebiliriz. Mimari ve geometrinin keyifli ve büyüleyici karışıklığını ön plana çıkaran Monument Valley 2, bir platform ya da bulmaca oyunu sınıfına girebilir.

Eternium

Yapımcı: Making Fun, Inc.

Boyut: 108 MB

Puan: 4,8/5

Rol yapma oyunu seviyorsanız, Eternium tam da sizler için.  Diablo oyunlarını hala severek oynayanlara tavsiye edebilir, Eternium’a bir nevi Diablo’nun mobil versiyonu diyebiliriz. Eternium’un üç farklı dünyaya sahip olması ve birçok görevin yer almasına bağlı olarak mobil platformlarda yer alan en iyi rol yapma oyunlarından biri olarak nitelendirebiliriz.

Sonic Dash

Yapımcı: SEGA

Boyut: 102 MB

Puan: 4,6/5

Koşma oyunlarının klasik özelliklerini taşıyan ancak 3D grafikler ve sonsuz modlar ile bunu pekiştiren Sonic Dash, birçok çeşide sahip bölüm yapılarıyla ve Sonic evreninde yer alan birçok karakterleriyle monotonluktan uzak olarak ilerleyen bir oyun. Sonic Dash, toplu taşımanın sıkıcı mesafelerinde, arabada ya da yorgunluğunuzu atmak için uzandığınızda açıp, sonsuz modda rekor kırmayı deneyebileceğiniz oldukça keyifli bir oyun.

Plague Inc.

Yapımcı: Miniclip.com

Boyut: 52 MB

Puan: 4,3/5

Yeni bir virüs türü üreterek dünyaya yaymaya çalıştığınız oyun içerisinde farklılık gösteren zorluk seviyelerine göre engellerle karşılaşıyorsunuz. Oluşturduğunuz virüsü kapsamlı bir şekilde geliştirerek aynı zamanda hayatta da kalmasını sağlarken, dünya ülkeleri de bu sırada virüsle mücadele içerisine girerek birçok çalışma ve karantina süreci uyguluyor. Oyunu oynarken zamanın su gibi akıp gittiğini görecek ve bağımlısı olacaksınız.

Plague Inc

Oyunda ana amaç, oyun başlangıcında bir ülke belirlemek ve belirlediğiniz ülkeden virüsü tüm dünyaya yaymaktır. Bu yaymayı kara, hava veya deniz yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Shadow Fight 3

Yapımcı: NEKKI

Boyut: 113 MB

Puan: 4,0/5

Mobil platformda yer alan ve en iyi RPG/Dövüş oyunları arasında olan Shadow Fight 3, son derece başarılı grafikleri ve Mortal Kombat’ı andıran birçok dövüş mekanikleriyle oyuncuların vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Bir hikaye dahilinde ilerleyen Shadow Fight 3’te karakterimizle birlikte düşmanlarımızı alt ediyor ve onları yendikçe güçleniyoruz. Ek olarak para da kazandığımız oyunda zorlu rakipleri alt etmeye devam ediyoruz.

Smash Hit

Yapımcı: Mediocre

Boyut: 58 MB

Puan: 4,5/5

Diğer oyunlara kıyasla daha eski bir oyun olan Smash Hit, piyasaya sürüldüğü ilk dönemlerde adını dillerden düşürmemişti.  Mobil oyunların günümüzdeki kadar yaygın olmadığı dönemlerde farklı grafikleri ve oyun indeki aurasıyla beraber oyun severlerin ilgisini üzerine çeken Smash Hit, şu an bile hala tercih edilen oyunlar arasında. Seviye ve bölüm modu yer almayan oyunda cam engelleri bilyeler yardımı ile kırarak ilerleme göstermeye çakılıyorsunuz ve öldüğünüz zaman en baştan başlıyorsunuz.

Alto’s Odyssey

Yapımcı: Noodlecake Studios Inc

Boyut: 73 MB

Puan: 4,5/5

Son derece büyülü bir aura barındıran Alto’s Odyssey’de, kar kayakları kullanarak sonsuz bir çölün kumlarında uzun ve büyülü bir yolculuğun keyfini çıkarıyorsunuz. Platform koşma oyunu olan bu oyunda, sizi kendisine çeken şey oynanıştan çok oyunun sunduğu Journey oyununu andıran Indie oyun atmosferi olacak. Herhangi bir sıralama olmaksızın, birtakım bölümlerden oluşan Alto’s Odyssey’de yaşayacağınız oyun deneyimi, daima ilk oynadığınız günkü kadar heyecan verici ve taze olacak.

İnternetsiz oynanan en iyi mobil oyunlardan bazılarını sizler için bu şekilde yayınladık. İnternetsiz oynanan en iyi mobil oyunlar size ekonomik olarak katkı sağlayacaktır. Çünkü bazı oyunlar haberiniz olmadan arka planda internet paketinizden harcayabilmektedir. Hatta üst kısımda tavsiye etmiş olduğumuz bu oyunları, telefonunuzu uçak moduna alarak da oynayabilirsiniz. Günümüzde çok sayıda kişi internet olmadan mobil oyun oynanır mı? İnternetsiz oynanan mobil oyunlar hangileri? Şeklinde sıkça arayış içerisinde olmaktadır.

Çünkü oyun oynamak boş zamanlarda yapılabilecek, eğlenceli aktiviteler arasında yer almaktadır. Genel olarak internetsiz oynanan aksiyon oyunları, strateji oyunları, araba yarışı oyunlarını bulmak mümkündür. Bu oyunlara android veya ios işletim sistemli telefonlar aracılığıyla kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.