Genel Bilgi ve İçerikler

En Çok İzlenen Netflix Filmleri

393

En çok izlenen netflix filmlerini mi arıyorsunuz? O halde doğru yere hoş geldiniz. Bilindiği üzere Netflix , insanlara kaliteli film ve dizi sunan bir platformdur. Netflix’te binlerce film ve dizi bulunmaktadır. Abonelik tabanlı bir video akış merkezi olan Netflix, özellikle ülkemizde son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Genel olarak netflix dizileri, Netflix Türk dizileri ve Netflix yabancı diziler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Kendini film ve dizi konusunda geliştiren Netflix yaptığı filmleri de kendi platformunda yayınlıyor. Peki, en çok izlenen Netflix yapımı filmler hangileri ve ne kadar izlenmiş? İşte cevabı…

En Çok izlenen Netflix Filmleri

 12-) Netflix The Perfect Date Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 48 Milyon

Yakında üniversiteye gidecek olan bir lise öğrencisi para biriktirmek için bir uygulama tasarlar. Tasarladığı bu uygulamanın amacı ihtiyacı olana sahte sevgili rolü yapmak. Ancak zamanla bu sahte sevgili rolü gerçeğe dönüşür ve işler karışır.

The Perfect Date

2019 yapımı gençlik filmi olan The Perfect Date’in oyuncu kadrosunda Noah Centineo ve Laura Marano yer alıyor.

11-) Netflix The Kissing Booth Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 56 Milyon

The Kissing Booth

The Kissing Booth filmi 2018 yapımı bir aşk filmidir. Filmde Noah ve Elle ikilisinin herkesten gizledikleri aşk hikayesi anlatılır. Filmin başrolünde Jacop Elordi ve Joey King yer alıyor.

10- ) Netflix The Platform Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 56 Milyon

2020 yapımı The Platform filminde İlginç bir hapishane hikayesi anlatılıyor. Ancak bu bildiğiniz hapishane hikayelerinden biraz farklı. Bu hapishanede sınıfsal farklılıklar var. Hapishanede bir ürü kat bulunuyor. Her katta 2 kişi yaşıyor. En üst kat en iyi kat. En alt kat ise en kötü kat olarak adlandırılıyor.

The Platform

Yemekler önce üst kata veriliyor daha sonra kalan artıklar en alt kattaki kişilere veriliyor. Anlayacağınız bu filmde korku ve gerilimi yakından hissedeceksiniz.

9- ) Netflix The Wrong Missy Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 59 Milyon

The Wrong Missy filmi 2020 yapımı romantik komedi filmidir. Konusu ise şöyle; Tim adında bir adam vardır. Bu adam doğru kadını bulmak onunla evelenmek ister. Bunu gerçekleştirmek için yolculuğa çıkar ve bu yolculukta olaylar gelişir.

The Wrong Missy

Filmin başrolünde Lauren Lapkus ve David Spad gibi tanınmış isimler yer alıyor.

😎 Netflix Triple Frontier Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 63 Milyon

Triple Frontier

5 Özel kuvvetler ajanı Güney Amerika’ya gelir. Buraya gelmelerindeki amaç  uyuşturucu baronunu devirip parasını çalmaktır. Ama durum pek planladıkları gibi gitmez. Bir anda her şey tersine döner ve bu 5 arkadaş yaşam mücadelesi vermeye başlar.

7-) Netflix The Irishman Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 64 Milyon

2019 yapımı olan The Irishman filmi listemizde 7. sırada yer alıyor. Mafya tetikçisi olan Frank Sheeran’ın hayatını konu alan dizi gizemli suç olaylarını bizlere aktarıyor.

Murder MysteryFilm başrolünde Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi tanınmış isimler yer alıyor.

 6-) Netflix Murder Mystery Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 73 Milyon

Murder Mystery

Avrupa turu yapmak isteyen New Yorklu bir çiftin başından geçenleri anlatan bir komedi filmidir. Tatile çıkan çiftler bir yatta ilerlerken bir cinayet gerçekleşir. Bu çift o cinayeti çözmeye çalışırlar ve olaylar iyice karışır.

5-) Netflix To All the Boys I’ve Loved Before Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 80 Milyon

Liseye giden utangaç bir kız bir gün hoşlandığı 5 erkeğe mektup yazar ve odasında bu mektupları saklar. Bunu duyan kız kardeşi ablasını sosyalleştirmek için bu mektupları 5 erkeğe postalar ve olaylar iyice karışır.

To All the Boys I’ve Loved Before

2018 yapımı komedi gençlik filmi olan To All the Boys I’ve Loved Before’un başrolünde Lana Condor yer alıyor.

4-) Netflix 6 Underground Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 83 Milyon

Bir adam(Ryan Reynolds) ölmüş numarası yapar ve bir diktatörü alaşağı etmek için ajanlardan oluşan gizli bir grup kurar. Bu grupla birlikte diktatörü öldürmek için plan yaparlar.

6 Underground filmi

Başrolünde Ryan Reynolds, Melanie Laurent ve Corey  Hawkins yer alıyor.

3-) Spencer Confidential

Şu ana kadarki izlenme: 85 Milyon

Spencer Confidential

Eski bir polis olan Spenser, Boston’da iki polisin öldürülmesiyle gerçekleşen olayı çözmek için dövüşçü olan Hawk ile birlikte çalışır ve olaylar iyice karışır.

2-) Netflix Bird Box Filmi

Şu ana kadarki izlenme: 89 Milyon

Bird Box Netflix

Josh Malerman’ın Kafes kitabından sinemaya uyarlanan bu filmin konusu ise şöyle; Kimsenin göremediği bir varlık toplumun neredeyse yarısını intihara sürüklemiştir. Gözlerinizi açtığınızda o varlığı görüyorsunuz ve delirip kendinize zarar veriyorsunuz.

1-) En Çok İzlenen Netflix Filmi Extraction

Şu ana kadarki izlenme: 99 Milyon

Extraction

Paralı asker olan bir adam ( Chris Hemsworth) uyuşturucu baronu olan bir milyarderin oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilir. Burada hem çocuğu kurtaracaktır hem de kendisi ile olan iç hesaplaşmasını çözmeye çalışacaktır.

2020 yapımı olan bu filmin başrolünde Chris Hemsworth, Rudhrask Jaisval yer alıyor. En çok izlenen netflix filmleri genel olarak bu şekildedir.

 En Çok Kazanan Netflix Oyuncuları Hangileri?

Netflix dizi ve filmlerinde oynayan oyuncular, her geçen gün servetlerine servet katmaya devam ediyor. Oyunculuklarını beğendiğimiz ya da beğenemediğimiz çok sayıda popüler isim bugüne kadar milyonlarca dolar ödeme aldı. En çok kazanan netflix oyuncuları şu şekildedir;

  • 1.Dwayne Johnson (87.5 milyon dolar)
  • 2.Ryan Reynolds (71.5 milyon dolar)
  • Mark Wahlberg (58 milyon dolar)
  • Ben Affleck (55 milyon dolar)
  • Vin Diesel (54 milyon dolar)
  • Akshay Kumar (48.5 milyon dolar)
  • Lin-Manuel Miranda (45.5 milyon dolar)
  • Will Smith (44.5 milyon dolar)
  • Adam Sandler (41 milyon dolar)
  • Jackie Chan (40 milyon dolar)

Peki sizin en çok sevdiğiniz Netflix dizi veya film oyuncusu hangisi? İsterseniz bu yazımıza yorum olarak yazabilirsiniz…

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.