Genel Bilgi ve İçerikler

Bu Hesapta Kişisel Erişim Noktasını Etkinleştirmek İçin

9.322

Bu hesapta kişisel erişim noktasını etkinleştirmek için hatası ve çözümü için hoş geldiniz. Kişisel erişim noktası çok sayıda kişi için önemli. Adeta bu özellik sayesinde cep telefonlarımızı birer taşınabilir modem olarak kullanabiliyoruz. Bu durum, çevreye daha fazla radyasyon yaydığı için insan sağlığına biraz daha fazla zararlı olsa da, yine de kısa süreli işlemlerin bir başka cihazdan halledilebilmesi için büyük önem taşıyor.

Hotspot açmak günümüzde çok sayıda kişinin başvurduğu bir eylem. Gitmek istediğiniz yerde herhangi bir modem yoksa veya başkasının internetine ihtiyaç duymadan işlerinizi bilgisayardan halletmek istiyorsanız cep telefonunuzdaki interneti bilgisayarınızla paylaşabilirsiniz. Ya da sizde internet yok veya bir yakınınızın akıllı telefonunda yeterli internet varsa da hotspot aracılığıyla onun internetini kullanabilirsiniz.

Bu Hesapta Kişisel Erişim Noktasını Etkinleştirmek İçin Hatası Nasıl Giderilir?

Son güncelleme ile birlikte Apple telefona sahip olan kişilerin büyük çoğunluğu hotspot açamamaya başladı. Ios kullanıcısı çok sayıda kişi, hücresel kısmından kişisel erişim noktasını ayarla seçeneğine bastığında şu hataları alıyor:

  • Bu hesapta kişisel erişim noktasını etkinleştirmek için Türk Telekom ile iletişime geçin.
  • Bu hesapta kişisel erişim noktasını etkinleştirmek için VODAFONE ile iletişime geçin.
  • Bu hesapta kişisel erişim noktasını etkinleştirmek için TURKCELL ile iletişime geçin.

Gelelim bu hatanın sebebine ve çözümüne. Bu hatanın sebebi, hattınızın 4.5 g uyumlu olmamasından kaynaklanıyor. Hattınızı operatör sağlayıcınızla irtibata geçerek 4.5 G’ye yükseltebilirsiniz. Bu durum ardından düzelecektir.

Bu hesapta kişisel erişim noktasını etkinleştirmek için hatası nasıl giderilir? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Türk TELEKOM, VODAFONE, TURKCELL hatlarıyla ilgili kişisel erişim noktası hatası alıyorsanız operatörünüzle iletişime geçerek 4.5 G  ‘ye geçiş yapmanız gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.