Genel Bilgi ve İçerikler

Token Nedir? Presale Token Nedir?

125

Token nedir? Presale Token nedir? Günümüzde kripto para varlıklarına genel olarak token denilmektedir. Pek çok kişi yatırım amacıyla token satın almayı tercih etmektedir. Bazı kişiler için yatırım çok yönlü bir kavramdır. İnsanlar paralarını tek bir noktada değil de, birden çok hatta onlarca farklı noktada tutmayı amaç edinebilmektedir.

Presale Tokens

Token, daha spesifik bir şekilde farklı bir kripto para biriminin blok zincirinde yer alan kripto varlıkları da tanımlayabilir. Merkezi olmayan bir yatırım aracına merak duyan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Presale tokens, günümüzde alınabilir tokenler arasında yer almaktadır. Bu konuyla ilgili çeşitli isimler tokenshype aracılığıyla incelenebilir.

Presale Token Nedir?

Presale tokenslerin başlangıçtaki fiyatları genel olarak uygundur. Bu tokenler, borsaya girdiklerinde daha da değerleneceği düşünülerek önceden ilgi duyan kişiler tarafından ucuza toplanabilir. Bir presale token fiyatının 0,05 olduğunu varsayalım. Bu token borsaya girerse fiyatı 0,10 olabilir ve yatırımcısına %100 kazandırabilir. Tabi bu bir varsayımdır. Oranlar daha farklı da olabilir.

Token nedir? Presale token nedir? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.